«Дія» запропонує десять нових послуг протягом місяця

«Дія» запропонує десять нових послуг протягом місяця

12:22,
12 Липня 2022
2650

«Дія» запропонує десять нових послуг протягом місяця

12:22,
12 Липня 2022
2650
«Дія» запропонує десять нових послуг протягом місяця
«Дія» запропонує десять нових послуг протягом місяця
Цифрові документи в застосунку матимуть переклад англійською.

Міністерство цифрової трансформації підготувало до запуску близько десяти нових послуг у «Дії». Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Окрім пенсійного посвідчення та посвідки на проживання, що вже випробуються у бета-тестуванні, в застосунку з’являться військові облігації, послуги «єНотаріату» тощо.

Також у «Дії» відновиться послуга «шеринг техпаспорта». Цю послугу вже запускали в лютому, але через війну Мінцифрі довелося тимчасово зупинити її роботу. За допомогою «шеринга» можна поділитися техпаспортом з людиною, яка користується вашим автомобілем.

Михайло Федоров додав, що незабаром цифрові документи в застосунку перекладуть англійською.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що в застосунку «Дія» з'являться пенсійне посвідчення та посвідка на тимчасове або постійне проживання. Також Міністерство цифрової трансформації України 6 червня повідомило, що на державному порталі електронних послуг «Дія» тепер можна отримати витяг про місце проживання

З 8 лютого 2022 року на державному вебпорталі та в застосунку «Дія» запрацювали: декларування місця проживання, автоматичний дозвіл на будівництво, довідка про несудимість, грошова допомога переселенцям без зміни даних, опитування і шеринг техпаспорту.

30 березня Міністерство цифрової трансформації повідомило, що в додатку «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене під час війни майно. Подати заявку можуть українці, у яких було пошкоджено: приватні будинки (садибні, дачні та садові), квартири, інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку). Через «Дію» збиратимуть інформацію та фіксуватимуть збитки. 19 квітня ця послуга з'явилася на порталі

У травні на порталі «Дія» запустили послугу, за допомогою якої можна подати єДекларацію для бізнесу. Також у застосунку «Дія» знову можна отримати довідку внутрішньо переміщеної особи

Фото: diia.gov.ua

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду