![На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно](/doc/images/news/29362/i75_ArticleImage_29362.webp)
На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно
На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно
![На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно](/doc/images/news/29362/ArticleImage_29362.webp)
![На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно На порталі «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене майно](/doc/images/news/29362/i75_ArticleImage_29362.webp)
Міністерство цифрової трансформації 19 квітня повідомило, що на порталі державних послуг «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене під час війни майно. Раніше послуга була доступна лише в застосунку.
«Відтепер власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок воєнних дій і на порталі "Дія". Також послугою можуть скористатися працівники Центрів надання адміністративних послуг та нотаріуси. Вони допоможуть подати заяви українцям, які не можуть це зробити самостійно», — розповіли у відомстві та зазначили, що повторно подавати заявку тим, хто це зробив через застосунок «Дія» — не потрібно.
Як подати заяву на порталі «Дія»:
- авторизуватися на порталі за посиланням;
- заповнити форму;
- перевірити інформацію та відправити повідомлення.
У Мінцифри нагадали, що процедуру оцінки та компенсації ще має визначити уряд.
Нагадаємо, 30 березня Міністерство цифрової трансформації повідомило, що в додатку «Дія» відтепер можна подати заявку про пошкоджене під час війни майно. Подати заяву можуть українці, у яких було пошкоджено: приватні будинки (садибні, дачні та садові), квартири, інші житлові приміщення (на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку). Через «Дію» збиратимуть інформації та фіксуватимуть збитки.
Фото: ДСНС