Starlink отримав ліцензію оператора в Україні

Starlink отримав ліцензію оператора в Україні

13:25,
9 Червня 2022
3496

Starlink отримав ліцензію оператора в Україні

13:25,
9 Червня 2022
3496
Starlink отримав ліцензію оператора в Україні
Starlink отримав ліцензію оператора в Україні
Автори:
Представництво SpaceX вже скоро почне активну роботу в Україні.

Компанія Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора в Україні. Про це у телеграмі повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

«Компанія Starlink Ukraine ("Старлінк Юкрейн") отримала ліцензію оператора. Щойно компанію внесли до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж і послуг за номером 1», – написав міністр.

Зазначається, що представництво SpaceX вже скоро почне активну роботу в Україні.

27 квітня в Україні було зарєстровано представництво компанії SpaceX – «Starlink Ukraine». Реєстрація представництва була необхідна для офіційного запуску Starlink в Україні.

27 лютого на тлі масштабної агресії Росії засновник компанії SpaceX Ілон Маск погодився надати Україні доступ до супутникового інтернету та активував сервіс Starlink в Україні. 

28 лютого в Україну привезли перші термінали Starlink, вони були адаптовані до потреб України. Зокрема було оновлено програмне забезпечення для зниження споживання енергії та увімкнено мобільний роумінг.  

Зараз Starlink допомагає Збройним силам України, підтримує роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об'єктів, закладів охорони здоров'я тощо.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації повідомила MediaSapiens, що в Україні всі можуть використовувати супутниковий інтернет Starlink, у тому числі й цивільне населення.

Фото: Test de velocidad

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду