Мінцифри не планує блокувати відеоігри в Україні

Мінцифри не планує блокувати відеоігри в Україні

14:05,
17 Грудня 2020
1630

Мінцифри не планує блокувати відеоігри в Україні

14:05,
17 Грудня 2020
1630
Мінцифри не планує блокувати відеоігри в Україні
Мінцифри не планує блокувати відеоігри в Україні
У міністерстві відмічають, що для них важливим пріоритетом є кібербезпека та освіта.

Заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков не пропонував блокувати відеоігри в Україні. Про це повідомили в пресслужбі Мінцифри у відповіді на запит MediaSapiens.

«Інформація, опублікована на його особистій сторінці у Facebook, містила питання про думку його підписників та була виключно його особистою думкою, яка не є позицією Мінцифри. Для Олександра Борнякова питання онлайн-безпеки дітей та кіберзахисту українців є надважливим», - запевнили у Мінцифри.

Також у міністерстві відмічають, що для них важливим пріоритетом є кібербезпека та освіта.

«Ми робимо усе для того, щоб сприяти підвищенню цифрової грамотності українців. За 2020 рік команда Міністерства цифрової трансформації створила низку освітніх проєктів, зокрема «Освітній серіал про кібербезпеку», серіал «Базова цифрова грамотність» тощо. Ми плануємо продовжувати у 2021 році роботу щодо захисту дітей, освіти та цифрової грамотності українців», - відмітили у Мінцифри.

Нагадаємо, 24 листопада заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков опублікував у своєму фейсбуку допис, у якому висунув пропозицію про заборону «ворожих» ігор.

За кілька днів допис зібрав майже пів тисячі коментарів представників IT-спільноти, 26 поширень та величезну кількість обурливих смайликів. У коментарях користувачі переважно висловили невдоволення такою формою «цензури», порівнюючи такий підхід із російськими ініціативами.

Фото: WIN.gg

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду