У США готові схвалити вакцину Pfizer. Щеплення почнуть вже наступного тижня

У США готові схвалити вакцину Pfizer. Щеплення почнуть вже наступного тижня

17:51,
11 Грудня 2020
2396

У США готові схвалити вакцину Pfizer. Щеплення почнуть вже наступного тижня

17:51,
11 Грудня 2020
2396
У США готові схвалити вакцину Pfizer. Щеплення почнуть вже наступного тижня
У США готові схвалити вакцину Pfizer. Щеплення почнуть вже наступного тижня
Автори:
До початку березня планують вакцинувати 100 мільйонів американців.

Управління з продовольства і медикаментів США планує схвалити вакцину від коронавірусу, розроблену компаніями Pfizer і BioNTech. За даними видання Business Insider, масову вакцинацію американців можуть розпочати вже в понеділок.

Нині чиновники працюють над завершенням процедури реєстрації американсько-німецької мРНК-вакцини від коронавірусу, яка стане першою на континенті. 

«Ми можемо розпочати вакцинацію людей вже в понеділок або вівторок наступного тижня», — заявив міністр охорони здоров’я США Алекс Азар.

Одразу після схвалення вакцини ініціатива Operation Warp Speed, що відповідає за щеплення в США, буде готова доставити в країну близько трьох мільйонів доз. До початку березня планують вакцинувати 100 мільйонів американців.

Нагадаємо, Велика Британія першою у світі схвалила вакцину Pfizer і почала масову вакцинацію населення від коронавірусу. Першою людиною, яка отримала вакцину від COVID-19 не під час клінічних випробувань, а в рамках масової програми імунізації населення стала 90-річна британка Маргарет Кінан. 

В кінці листопада німецька компанія BioNTech і американська Pfizer подали заявку на прискорену реєстрацію своєї вакцини від коронавірусу в Управління за санітарним наглядом США (FDA). У випадку, якщо FDA схвалить заявку у встановлені терміни, то перші поставки BNT162b2 в США почнуться вже у 2020 році. 

Фармакологічна компанія Pfizer відзвітувала про попередні результати третього етапу випробувань вакцини від коронавірусу. Згідно з даними дослідження, в учасників випробувань, які отримали вакцину, COVID-19 траплявся на 90% рідше, ніж у тих, кому давали плацебо.

Це перша вакцина, ефективність якої була доведена під час клінічних випробувань.

Крім того, сьогодні на третій, завершальній, стадії дослідження знаходиться декілька вакцин від коронавірусу. Також клінічні випробування вакцини почав Ізраїльський інститут біологічних досліджень, підпорядкований Міністерству оборони країни. Якщо дослідження на добровольцях пройдуть успішно, то вже влітку 2021 року очікують на випуск власної вакцини.

При цьому в ВООЗ вважають, що масової вакцинації від коронавірусу слід очікувати не раніше середини 2021 року. Щоб перейти до масової вакцинації від COVID-19, ВООЗ має переконатись, що вакцина достатньо безпечна та ефективна.

Фото: Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду