Платформа Є-мова запустила новий онлайн-курс з української мови

Платформа Є-мова запустила новий онлайн-курс з української мови

14:14,
5 Листопада 2020
5906

Платформа Є-мова запустила новий онлайн-курс з української мови

14:14,
5 Листопада 2020
5906
Платформа Є-мова запустила новий онлайн-курс з української мови
Платформа Є-мова запустила новий онлайн-курс з української мови
Автори:
Новий курс «22 уроки до мовної впевненості» є логічним продовженням курсу «Українська за 27 уроків» (елементарний рівень – А1-А2).

Платформа Є-мова відкриває запис на новий курс з української мови. Він має назву «22 уроки до мовної впевненості» (В1). Курс допоможе всім охочим досягти рубіжного рівня мовних навичок і стати впевненим користувачем мови, повідомляється на сайті проєкту.

Як стверджують організатори курсу, слухач зможе розширити свій словниковий запас, розглянути багато різних типових побутових ситуацій та стати впевненим мовним користувачем. 

«Навчання стане корисним усім, хто прагне покращити навички розмовної української мови», - говориться у повідомленні.

На курсі можуть навчатися ті, хто на роботі чи вдома послуговується часто та/або переважно російською мовою, проте прагне удосконалити рівень побутового українського мовлення. 

Онлайновий формат зручний також для українців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим. На курсі можуть навчатися іноземці, які мають базові знання з української.

«22 уроки до мовної впевненості» є логічним продовженням курсу «Українська за 27 уроків» (елементарний рівень – А1-А2). Цей курс став популярним серед українців та іноземців: у перший місяць відкриття курсу навчання пройшли 10 тисяч користувачів.

Курс розроблено проєктною командою «Є-мова» та волонтерською ініціативою «Безкоштовні курси української мови» (Громадська організація «Український світ») за кошти, зібрані на платформі «Спільнокошт».

Реєстрація на курс за посиланням, навчання розпочнеться 9 листопада.

Нагадаємо, нейромережа пошуковика Google почала обробляти українською мовою не тільки ключові слова і фрази, а й зв'язки між словами.

Фото: Є-мова

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду