Twitter звільнить тисячі людей. З Маском чи без

Twitter звільнить тисячі людей. З Маском чи без

12:48,
21 Жовтня 2022
1422

Twitter звільнить тисячі людей. З Маском чи без

12:48,
21 Жовтня 2022
1422
Twitter звільнить тисячі людей. З Маском чи без
Twitter звільнить тисячі людей. З Маском чи без
Наслідки масштабного скорочення штату відчують на собі мільйони користувачів.

Компанія Twitter найближчими місяцями звільнить декілька тисяч співробітників. Про це повідомляє The Washington Post.

За даними видання, з орієнтовно 7500 працівників Twitter Ілон Маск планує позбутися майже 75%, скоротивши компанію до «скелета штату», який становить менш за 2000 осіб.

Наслідки таких звільнень відразу відчують на собі мільйони користувачів, вважає Едвін Чен, генеральний директор стартапу Surge AI, що відповідає за модерацію контенту. Хоча він вважає, що штат Twitter роздутий, скорочення, які ініціює Маск, є «неймовірними», за його словами, та матимуть серйозний вплив на здатність платформи контролювати шкідливий вміст і гарантувати безпеку даних.

Втім, значні скорочення очікуються, навіть якщо угода Маска з Twitter провалиться: нинішнє керівництво Twitter планує до кінця наступного року скоротити витрати на зарплату працівникам приблизно на 800 мільйонів доларів, що означало б звільнення майже 25% робітників (до 2000 людей). Компанія також планувала істотно скоротити інфраструктуру, включаючи центри обробки даних, що забезпечують роботу сайту для понад 200 мільйонів користувачів, які входять в соцмережу щодня.

Поки що нічого не вказує на можливість чергового зриву угоди між Twitter і Маском. Очікується, що купівля буде реалізована до 28 жовтня.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він — найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. 9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.

У липні Маск заявив, що скасовує угоду, стверджуючи, що Twitter ввів його в оману щодо розміру бази користувачів компанії та кількості ботів і спам-акаунтів. Twitter заперечує ці звинувачення та подав на Маска до суду, щоб змусити його завершити придбання. Потім Маск подав на компанію зустрічний позов.

На початку жовтня Маск оголосив, що все ж таки купує Twitter за ту ж ціну. Експерти вважають, що бізнесмен відмовився від спроб вийти з угоди, щоб уникнути ймовірного програшу в суді. 

Фото: Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду