YouTube запускає для навчання відеоплеєр без реклами

YouTube запускає для навчання відеоплеєр без реклами

19:22,
9 Вересня 2022
2641

YouTube запускає для навчання відеоплеєр без реклами

19:22,
9 Вересня 2022
2641
YouTube запускає для навчання відеоплеєр без реклами
YouTube запускає для навчання відеоплеєр без реклами
Розробники платформи оновили й інші функції для освітнього контенту.

Переглядати освітнє відео YouTube можна буде без реклами, зовнішніх посилань і рекомендацій. Ці нововведеня платформа анонсувала у сьогоднішньому блозі.

Тепер школи чи вчителі зможуть застосовувати ролики, не відволікаючи увагу учнів. Зараз такі можливості доступні партнерам Google, серед яких EDpuzzle, Google Classroom, Purdue University і Purdue Global.

Є новини і для освітніх платформ та курсів: навчальні матеріали можна буде подавати як переліки плейлистів. При цьому можлива публікація матеріалів платних курсів. Крім того, викладачі зможуть створювати відеовікторини, пропонуючи їх на YouTube-каналі школи чи освітньої платформи.

Нагадаємо, в Україні в YouTube найчастіше публікують розважальний контент, тоді як освітні канали становлять винятки. 

У червні YouTube запустив онлайн-платформу «Навчання», де зібрані з різних каналів та систематизовані різноманітні відеоуроки. Контент орієнтований переважно на старшокласників, але є матеріали і для учнів молодшої школи.

Набувають популярності відеоблоги на тему культури. Серед канал «Шалені авторки». У своїх випусках  літературознавці Ростислав Семків та  Віра Агєєва розповідають про жінок, які досягли успіху в письменницькій кар'єрі.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду