Компанія Facebook змінює назву на Meta

Компанія Facebook змінює назву на Meta

22:02,
28 Жовтня 2021
3064

Компанія Facebook змінює назву на Meta

22:02,
28 Жовтня 2021
3064
Компанія Facebook змінює назву на Meta
Компанія Facebook змінює назву на Meta
Назви окремих застосунків — Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp й інших — залишаться незмінними, зауважили в компанії.

Про це повідомили на сторінці компанії Facebook у Twitter.

Водночас у наступному твіті йдеться про те, що назви проєктів і застосунків Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp залишаться без змін.

На сайті Meta повідомили, що оновлення презентував генеральний директор компанії Марк Цукерберг 28 жовтня на конференції Connect 2021. За його словами, Meta об’єднає програми та технології під одним новим брендом компанії.

«Meta створює технології, які допомагають людям об’єднуватися, знаходити спільноти та розвивати бізнес. Коли Facebook запустився в 2004 році, це змінило спосіб спілкування людей. Такі додатки, як Messenger, Instagram та WhatsApp, ще більше розширили можливості мільярдів людей у всьому світі. Тепер Meta виходить за межі 2D-екранів до захоплюючих можливостей, таких як доповнена та віртуальна реальність, щоб допомогти створити наступну еволюцію соціальних технологій», — йдеться в замітці компанії.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Теги:
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду