Нова Зеландія збирається ввести уніфіковану пачку для всіх марок сигарет

00:00,
1 Березня 2013
488

Нова Зеландія збирається ввести уніфіковану пачку для всіх марок сигарет

00:00,
1 Березня 2013
488
Нова Зеландія збирається ввести уніфіковану пачку для всіх марок сигарет
На вирішення можливих позовів тютюнових компаній проти країни уряд закладає у бюджет $6 млн.

Планується, що законопроект про введення уніфікованої пачки сигарет подадуть у парламент Нової Зеландії до кінця 2013 року. Він передбачатиме, що, як і в Австралії, упаковка усіх марок сигарет матиме однаковий дизайн і не міститиме назви, логотипу або інших ідентифікаторів бренду.

Щоправда, перед тим, як парламент розгляне цей документ, уряд Нової Зеландії хоче дочекатися рішення у судовій справі Philip Morris проти Австралії, яку наразі розглядає Світова організація торгівлі. Тютюнова компанія намагається довести, що уніфікована пачка сигарет порушує право на інтелектуальну власність і тому її введення є неконституційним.

«Ми готові до можливих судових позовів і плануємо закласти в бюджет на це додатково 6 мільйонів доларів», – зазначила Таріана Турія, заступник міністра охорони здоров’я Нової Зеландії. 

Джерело: 3news.co.nz

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
au.news.yahoo.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду