Розповсюджувачі преси Великобританії закликали боротися з незаконною торгівлею сигаретами

00:00,
27 Лютого 2013
326

Розповсюджувачі преси Великобританії закликали боротися з незаконною торгівлею сигаретами

00:00,
27 Лютого 2013
326
Розповсюджувачі преси Великобританії закликали боротися з незаконною торгівлею сигаретами
Ініціатором акції стала газета The Lancashire Evening Post.  

Вона розмістила лист із закликом протидіяти незаконній торгівлі сигаретами на сайті уряду Великобританії. Для того, аби влада взялася за негайне вивчення і вирішення проблеми, потрібно до 19 березня зібрати 100 тис. підписів  на підтримку цього звернення.

Основна його вимога – прирівняти незаконну торгівлю сигаретами до незаконної торгівлі наркотичними засобами і відповідним чином посилити покарання за цей злочин.

Ініціативу відразу підтримала Федерація розповсюджувачів преси, до якої входять власники 16 тис. газетних кіосків. Вони стверджують, що продаж сигарет через кіоски преси є складовою їхнього бізнесу, тож незаконна торгівля підриває його.

Крім того, газета The Lancashire Evening Post ще у грудні 2012 року розпочала інформаційну кампанію для своїх читачів щодо протидії незаконній торгівлі і закликала їх повідомляти правоохоронні органи про факти незаконного продажу сигарет.

«За останній місяця нам надійшло на 40% більше повідомлень про незаконну торгівлю тютюновими виробами порівняно з минулим місяцем. Гадаю, це може свідчити про успішність кампанії», – повідомив Гаррі Мюррей (Gary Murray), регіональний менеджер програми Crimestoppers по прийому анонімних повідомлень очевидців про злочини, свідками яких вони стали.  

Джерело: The Lancashire Evening Post

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.bdonline.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду