Російська служба «Радіо Свобода» оновила концепцію та сайт

00:00,
12 Листопада 2012
1046

Російська служба «Радіо Свобода» оновила концепцію та сайт

00:00,
12 Листопада 2012
1046
Російська служба «Радіо Свобода» оновила концепцію та сайт
Про це повідомила директор служби Маша Гессен у зверненні до читачів.

«Радіо Свобода», пише директор російської служби, черговий за майже 60-річну історію раз розпочинає «нове життя», намагаючись відповідати «виклику сьогодення».

«Місія «Свободи» – робити те, що з тих чи інших причин не роблять існуючі у країні ЗМІ. Наше покликання – не конкурувати, проте заповнювати лакуни. У відповідності до цього принципу, на новій «Свободі» акцент робиться на тому, чого, як нам здається, не вистачає у оточуючій нас медійній дісності», – відзначила Гессен.

На оновленому сайті вже з’явилися 7 нових розділів –  мультимедійна щоденна хроніка «Культурный дневник» Дмитра Волчека, авторська рубрика Ольги Сєрєбряновой «Предмет разговора», у якій обговорюватимуться дискусійні питання, редакційний блог «Свободи» «Повестка дня», підкасти про сучасну Європу «Проект Европа», рубрика «Человек имеет право», блок «Радіо», де можна дізнатися розклад програм радіо, а також розділ «Свободное посещение» – агрегатор корисних мультимедійних ресурсів, лекцій, відкритих уроків тощо.

Також Гессен розповіла про розробку нових, «великих» проектів, які з’являться на головній сторінці «Свободи» приблизно за місяць.

Архів «Радіо Свобода», який Гессен назвала «найціннішим з того, що ми маємо», буде доступний у форматі текстів та аудіозаписів. Доступним залишається і архів самого сайту. 

Маша Гессен обіймає посаду директора російської служби «Радіо Свобода» із середини вересня 2012 року.

Пізніше у тому ж місяці стало відомо про звільнення інтернет-редакції ресурсу, у чому співробітники звинуватили нового керівника, проте сама Гессен заявила, що не причетна до цього рішення.

Тоді ж було оголошено, що російська служба «Радіо Свобода» повністю перейде в інтернет з 10 листопада. Голова представництва корпорації «Радіо Вільна Європа» Олена Глушкова повідомляла, що таке рішення пояснюється необхідністю дотримуватися законодавства РФ. «Серед наших засновників більше 48% іноземців, таким чином, ми не маємо права продовжувати мовлення в Росії в цьому діапазоні», – пояснила пані Глушкова.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Радіо Свобода»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду