Виконуючим обов’язки президента «Радіо Свобода» став Кевін Клоуз

00:00,
17 Січня 2013
1021

Виконуючим обов’язки президента «Радіо Свобода» став Кевін Клоуз

00:00,
17 Січня 2013
1021
Виконуючим обов’язки президента «Радіо Свобода» став Кевін Клоуз
Про це рішення повідомляється на сайті Ради управляючих з іномовлення США (Broadcasting Board of Governors, BBG).

Члени BBG одностайно проголосували за те, щоб просити Кевіна Клоуза (Kevin Klose) виконувати обов’язки президента та генерального директора «Радіо Свобода».

Роботу на новій посаді Клоуз розпочне з 26 січня, і буде виконувати відповідні обов’язки протягом максимум одного року.

Клоуз вже обіймав посаду президента «Радіо Свобода» у 1994-1997 роках. Також він протягом 25-ти років працював кореспондентом та редактором у The Washington Post.

Попередній голова «Радіо Свобода» Стів Корн (Steve Korn) офіційно оголосив про свою відставку на початку січня. Залишить свою посаду Корн 25 січня.

Матеріал про те, що Корн залишить посаду голови «Радіо Свобода» опублікував у грудні журнал World Affairs. При цьому офіційного підтвердження цій інформації на той час не було.

«Стів Корн став величезним розчаруванням на посаді першої людини у RFERL [Radio Free Europe/Radio Liberty, радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода» –  MS]. Він припустився серйозних помилок, він був жахливим менеджером, і він привів московський офіс до колапсу. Зробити з російських дисидентів, які раніше були палкими прихильниками «Радіо Свобода», критиків – навіть Володимир Путін, мабуть, не зробив би цього у свій найгірший день. Це надзвичайно і шокуюче. Неприязнь, яка тепер існує щодо фінансованого американськими платниками податків ЗМІ – котре завжди було символом свободи, вільної думки та правосуддя – просто вражає», – цитувала автор World Affairs Джуді Бекрак одного з членів BBG Віктора Еша (Victor Ashe).

Корн зауважував, що подав заяву стосовно відставки «із важкимерцем» та «виключно з особистих мотивів». Пояснюючи ці причини, Корн підкреслив, що потребує більше часу для своїх дітей і хворого батька.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Sodahead
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду