Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»

00:00,
25 Грудня 2012
1187

Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»

00:00,
25 Грудня 2012
1187
Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»
Стіва Корна вважають «величезним розчаруванням» на посаді директора «Свободи» і людиною, яка перевершила Путіна у ролі ворога ЗМІ, пише журнал World Affairs з посиланням на власні джерела.

Рада управляючих з іномовлення США (Broadcasting Board of Governors, BBG) відсторонила від посади президента «Радіо Свобода» Стівена Корна, пише Джуді Бекрак (Judy Bachrach) у своєму матеріалі для World Affairs.

За словами Бекрак, сам Корн повідомив їй, що йде у відпустку, проте за даними «двох обізнаних джерел» журналістки, він йде у відпустку назавжди, і повинен звільнити свою посаду у лютому.

«Стів Корн став величезним розчаруванням на посаді першої людини у RFERL [Radio Free Europe/Radio Liberty, радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода» –  MS]. Він припустився серйозних помилок, він був жахливим менеджером, і він привів московський офіс до колапсу. Зробити з російських дисидентів, які раніше були палкими прихильниками «Радіо Свобода», критиків – навіть Володимир Путін, мабуть, не зробив би цього у свій найгірший день. Це надзвичайно і шокуюче. Неприязнь, яка тепер існує щодо фінансованого американськими платниками податків ЗМІ – котре завжди було символом свободи, вільної думки та правосуддя – просто вражає», – цитує Джуді Бекрак одного з членів BBG Віктора Еша (Victor Ashe).

«Радіо Свобода» з 10 листопада почала виходити в ефір через інтернет, припинивши мовлення на середніх хвилях у Москві – єдиному місті Росії, де радіостанція мала ліцензію на мовлення. У вересні керівником російської служби «Радіо Свобода» було призначено Машу Гессен.

Пізніше стало відомо про звільнення інтернет-редакції ресурсу у повному складі. Гессен заявила, що не має відношення до цього рішення –у своєму Facebook вона пояснила, що її покликали на посаду директора вже реформованої служби, а кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду. Звільнені співробітники радіостанції створили власний проект, сайт SvobodaNew.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду