Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»

00:00,
25 Грудня 2012
1606

Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»

00:00,
25 Грудня 2012
1606
Стівен Корн залишить посаду президента «Радіо Свобода»
Стіва Корна вважають «величезним розчаруванням» на посаді директора «Свободи» і людиною, яка перевершила Путіна у ролі ворога ЗМІ, пише журнал World Affairs з посиланням на власні джерела.

Рада управляючих з іномовлення США (Broadcasting Board of Governors, BBG) відсторонила від посади президента «Радіо Свобода» Стівена Корна, пише Джуді Бекрак (Judy Bachrach) у своєму матеріалі для World Affairs.

За словами Бекрак, сам Корн повідомив їй, що йде у відпустку, проте за даними «двох обізнаних джерел» журналістки, він йде у відпустку назавжди, і повинен звільнити свою посаду у лютому.

«Стів Корн став величезним розчаруванням на посаді першої людини у RFERL [Radio Free Europe/Radio Liberty, радіо «Вільна Європа»/радіо «Свобода» –  MS]. Він припустився серйозних помилок, він був жахливим менеджером, і він привів московський офіс до колапсу. Зробити з російських дисидентів, які раніше були палкими прихильниками «Радіо Свобода», критиків – навіть Володимир Путін, мабуть, не зробив би цього у свій найгірший день. Це надзвичайно і шокуюче. Неприязнь, яка тепер існує щодо фінансованого американськими платниками податків ЗМІ – котре завжди було символом свободи, вільної думки та правосуддя – просто вражає», – цитує Джуді Бекрак одного з членів BBG Віктора Еша (Victor Ashe).

«Радіо Свобода» з 10 листопада почала виходити в ефір через інтернет, припинивши мовлення на середніх хвилях у Москві – єдиному місті Росії, де радіостанція мала ліцензію на мовлення. У вересні керівником російської служби «Радіо Свобода» було призначено Машу Гессен.

Пізніше стало відомо про звільнення інтернет-редакції ресурсу у повному складі. Гессен заявила, що не має відношення до цього рішення –у своєму Facebook вона пояснила, що її покликали на посаду директора вже реформованої служби, а кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду. Звільнені співробітники радіостанції створили власний проект, сайт SvobodaNew.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду