Обама може призначити Анну Вінтур політичним послом США

00:00,
4 Грудня 2012
1222

Обама може призначити Анну Вінтур політичним послом США

00:00,
4 Грудня 2012
1222
Обама може призначити Анну Вінтур політичним послом США
Політичними послами традиційно стають видатні діячі, які змогли зібрати певні суми для передвиборчої кампанії президента, пише Bloomberg.

За даними видання, головному редактору Vogue Анні Вінтур (Anna Wintour) вдалося зібрати для кампанії Обами близько $500 тис.

На посаду представника США у Великобританії чи Франції Обама також розглядає кандидатури голови комітету з фінансів свого передвиборчого штабу Метью Барзуна (Matthew Barzun) та Марка Ласрі (Marc Lasry), засновника інвестиційної фірми Avenue Capital Management.

Діючий американський політичний посол у Великобританії Луї Сусмен (Louis Susman) – банкір з Чикаго, який працював з Обамою під час передвиборчої кампанії 2008-го року.

Як відзначає Bloomberg, Барзун і Ласрі бажають отримати цю посаду. Натомість Анна Вінтур не надто зацікавлена у дипломатичній роботі.

«Вона дуже задоволена тією роботою, яка є у неї зараз», – говорить про 63-річну Вінтур представник Vogue Меган Сoлт (Megan Salt).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Анна Вінтур (Anna Wintour) / Guardian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду