The New Yorker запросив читачів ділитися інформацією через анонімний канал

00:00,
17 Травня 2013
1021

The New Yorker запросив читачів ділитися інформацією через анонімний канал

00:00,
17 Травня 2013
1021
The New Yorker запросив читачів ділитися інформацією через анонімний канал
Американський журнал The New Yorker запустив сервіс Strongbox, який дозволяє анонімно передавати повідомлення редакції через мережу TOR. Про це 15 травня повідомляється на сайті видання.

Редакція The New Yorker підготувала інфографіку, яка демонструє принцип дії Strongbox. Користувач, пояснюється у ній, підключається до анонімної мережі TOR, і надсилає повідомлення або документ, які проходять через низку проміжних серверів, – таким чином дані про користувача, зокрема, його IP-адреса, інформація про операційну систему і браузер, у отримувача відсутні.

Після цього співробітники The New Yorker завантажують файли через зашифрований канал на перший ноутбук, а відкривають їх на другому, спеціальному, лептопі – цей ноутбук не під’єднаний до інтернету і не має попередньо встановленої операційної системи, його ОС щоразу завантажується з програмного CD. На другому лептопі встановлено спеціальний ключ, котрий дозволить розшифрувати отримані файли.

Крім цього, після анонімного насилання інформації The New Yorker користувач отримує унікальний код, за допомогою якого може перевірити наявність відповіді від редакції журналу.

Strongbox працює на технології Deadrop, у розробці якої брав участь програміст Аарон Шварц (Aaron Swartz). Шварц закінчив життя самогубством у січні 2013 року. Новина про його смерть внаслідок депресії через ймовірний тиск з боку влади і можливу співпрацю з WikiLeaks дала поштовх дискусії про свободу інтернету. Вихідний код Deadrop розповсюджується вільно і може бути використаний іншими програмістами.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: The New Yorker.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду