Американське видання виставило охорону біля свого офісу після публікації адрес власників зброї
Американське видання виставило охорону біля свого офісу після публікації адрес власників зброї
Після публікації цих даних 23 грудня редакція почала отримувати чимало кореспонденції з негативними відгуками, що змусило Journal News виставити навколо свого офісу охоронців.
Місцева поліція, однак, зауважила, що кореспонденція не містила правопорушень та «реальних погроз».
У Journal News відзначили, що видання має право надавати інформацію про власників зброї, так як і останні мають право її купувати та носити із собою.
Прості умови придбання зброї у США викликають в американському суспільстві гострі дискусії, особливо – після масових вбивств у школі «Сенді Гук», Ньютаун, штат Конектикут та кінотеатрі «Аврора», штат Колорадо.
На знак шани жертв подій у школі «Сенді Гук» наприкінці грудня у рамках кампанії National Moment Of Silence («Національна хвилина мовчання») на хвилину замовкли провідні американські сайти, демонструючи заставку «Ми вшановуємо жертв трагедії у «Сенді Гук» Національною Хвилиною Мовчання». Крім цього, низка публічних осіб підписалися під опублікованою в друкованій версії The New York Times заявою про необхідність посилення контролю над реалізацією вогнепальної зброї. Ініціатором кампанії стали Mayors Against Illegal Guns («Мери проти незаконної стрілецької зброї») – лобістська група, до складу якої входять понад 700 американських градоначальників. Активну кампанію мери розпочали після стрілянини, яку влаштував у кінотеатрі «Аврора» 24-річний Джеймс Е.Холмс (James E. Holmes). Свою зброю Холмс придбав через інтернет.
За посилення контролю над реалізацією вогнепальної зброї виступав Пірс Морган (Piers Morgan), британський телеведучий, який працює у США. У власному шоу він неодноразово піддавав критиці американські закони щодо придбання на носіння зброї.
Прихильники діючого «збройного» законодавства ініціювали збір підписів під петицією щодо депортації Моргана з країни – на це відомий у США телеведучий відповів, що «депортує себе сам», якщо країна не змінить відповідні законодавчі норми.