Al Jazeera придбала американський кабельний канал Current TV

00:00,
3 Січня 2013
1152

Al Jazeera придбала американський кабельний канал Current TV

00:00,
3 Січня 2013
1152
Al Jazeera придбала американський кабельний канал Current TV
Катарська телемережа Al Jazeera у рамках розширення свого впливу в США придбала місцевий кабельний канал Current TV, повідомляє Reuters.

Умови угоди між Al Jazeera і Current TV не розголошуються, проте аналітики оцінюють вартість Current TV у близько $500 млн, відзначає Reuters.

Подібне посилення своєї присутності на американському ринку дозволить Al Jazeera тісніше конкурувати з такими впливовими гравцями як CNN, MSNBC і Fox.

При цьому американці пов’язують Al Jazeera з мусульманським та арабським світом, тож телемережі доведеться враховувати це під час роботи на ринку США, зауважує аналітик The Carmel Group Джиммі Шеффлер (Jimmy Schaeffler).

Очікується, що на базі придбаного каналу, офіс якого розташується у Нью-Йорку, Al Jazeera створить новий канал локальних та світових новин.

Заснований у 2005 році Current TV ніколи не був прибутковим. У 2011-му канал звернувся до більш ліберального формату, проте рейтинги продовжували розчаровувати керівництво Current TV.

Старший аналітик Horizon Media Бред Адгейт (Brad Adgate), який оцінив Current TV у $400-500 млн, зауважував, що добова аудиторія каналу складала у середньому 50 тис. глядачів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Current TV
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду