Маша Гессен залишила російську службу «Радіо Свобода»

00:00,
30 Квітня 2013
1498

Маша Гессен залишила російську службу «Радіо Свобода»

00:00,
30 Квітня 2013
1498
Маша Гессен залишила російську службу «Радіо Свобода»
30 квітня Маша Гессен, яка останні сім місяців була директором Російської служби «Радіо Свобода», залишила посаду. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Вона прийняла таке рішення, щоб працювати над новою книгою, пояснюється в повідомленні. У коментарі Lenta.Ru Гессен заявила, що її звільнення не пов’язане з перевіркою, яка тривала на «Радіо Свобода» протягом останніх місяців, і сказала, що це було її власним рішенням.

«Маша Гессен, чия робота відзначена багатьма професійними нагородами, буде як і раніше привносити свій досвід, енергію і працю в журналістику – в інтересах громадянського суспільства в Росії», – відзначив президент «Радіо Свобода» Кевін Клоуз.

Зі слів Клоуза, російською службою керуватимуть старші редактори в штаб-квартирі «Радіо Свобода» у Празі та Москві, де нещодавно було відкрито сучасне новинне бюро.

За інформацією видання «Совершенно секретно», посаду директора російської служби ліквідовано. Головним редактором служби призначено Ірину Лагуніну, адміністративним директором – Руслана Гелісханова.

Нагадаємо, Маша Гессен очолила Російську службу «Радіо Свобода» у вересні 2012 року після звільнення з посади головного редактора видавничого дому «Вокруг света» через незгоду висвітлювати акцію з порятунку стерхів за участі Володимира Путіна.

Одночасно з її приходом було звільнено в повному складі інтернет-редакцію російської служби «Радіо Свобода», але пані Гессен спростувала свою причетність, заявивши, що всі кадрові рішення приймалися до її вступу на посаду.

Маша Гессен – автор політичної біографії Володимира Путіна «Людина без обличчя: неймовірне сходження Володимира Путіна». Отримала у 2013 році четверту щорічну премію «Медіа за Свободу» за статтю «Гнів Путіна», опубліковану в журналі Vanity Fair у 2012 році. Виступає з лекціями про права людини і регулярно веде блог Latitude («Свободи») в газеті The New York Times. Нова книга Гессен буде присвячена панк-гурту Pussy Riot.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Сноб.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду