Прихильники журналу Vogue зазвичай екстраверти — Cambridge Analytica про свої інформаційні кампанії

unsplash.com

Як пише Bloomberg, представник компанії Крістофер Віллі (Christopher Wylie) виступив на конференції в Оксфордширі (Велика Британія). Він розповів, що модні вподобання людей були одним з чинників визначення їхніх політичних поглядів. Це використовувалось для таргетування рекламних повідомлень.  

Наприклад, ті користувачі, хто пов’язаний з журналом Vogue чи магазинами Macy's, були в середньому екстравертами та більш ліберальними. А ті, кому подобається одяг Wrangler, зазвичай більш консервативні та полюблять порядок.

Cambridge Analityca — британська компанія з політичного консалтингу. Вона незаконно отримала дані мільйонів профілів користувачів Facebook. Спочатку йшлося про дані 50 мільйонів юзерів, проте пізніше Facebook повідомила, що насправді їх було до 87 мільйонів. Компанію звинувачують у втручаннях у вибори президента США 2016-го року.

 «Одна з речей, виявлених компанією Cambridge Analytica при дослідженні даних з Facebook, полягала в тому, що модні бренди були дійсно корисними для розробки алгоритмів про те, як люди думають і почуваються», — розповів Крістофер Віллі. Він додав, що ці дані були використані для таргетування реклами під час виборів президента США.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що Велика Британія оштрафувала Facebook на півмільйона фунтів через витік даних Cambridge Analytica.

comments powered by Disqus