Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram

Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram

12:42,
11 Березня 2019
7148

Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram

12:42,
11 Березня 2019
7148
Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram
Королева Єлизавета II вперше опублікувала фото в Instagram
Автори:
Королева Великої Британії Єлизавета II вперше виклала фотографію на офіційній сторінці королівського дому в Instagram. Зазвичай акаунт публікував новини про королівську родину, але цей допис мав іменний підпис.

Монархиня виклала у архівного листа з Музею науки, що у Лондоні, на сторінку theroyalfamily.

Лист адресовано прапрадіду Єлизавети II, а надіслав його винахідник першої аналітичної обчислювальної машини математик Чарльз Беббідж (Charles Babbage).

«Сьогодні, відвідуючи Музей науки, я віднайшла лист з Королівських архівів, надісланий 1843 року моєму прапрадіду принцу Альберту. Чарльз Беббідж, знаний як піонер комп’ютерної справи, розробив «Різницеву машину», прототип якої мав змогу побачити принц Альберт у липні 1843 року. В листі Беббідж повідомив королеву Вікторію та принца Альберта про свій винахід «Аналітична машина», за яким створювала перші комп’ютерні програми Ада Лавлейс, дочка лорда Байрона. Сьогодні мені випала приємність дізнатися про дитячу ініціативу комп’ютерного програмування, і мені здається доречним, що я публікую цей допис у Instagram із Музею науки, який протягом довгого часу відстоює технології, інновації та надихає наступні покоління винахідників», – написала королева.


Пост було опубліковано з iPad, під ним знаходиться короткий підпис: «Elizabeth R.» У коментарях до публікації адміністрація музею вже встигла подякувати королеві Єлизаветі за те, що її перший допис присвячено саме науковим доробкам музею.

Нагадаємо, у майбутньому Велика Британія планує посилити державне регулювання соціальних мереж.


ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
24tv.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду