ms.detector.media
MediaSapiens
unsplash.com
30.11.2018 12:30
Прихильники журналу Vogue зазвичай екстраверти — Cambridge Analytica про свої інформаційні кампанії
Прихильники журналу Vogue зазвичай екстраверти — Cambridge Analytica про свої інформаційні кампанії
У Cambridge Analytica кажуть, що преференції певним fashion-брендам дуже допомагали їм визначати погляди і настрої людей.

Як пише Bloomberg, представник компанії Крістофер Віллі (Christopher Wylie) виступив на конференції в Оксфордширі (Велика Британія). Він розповів, що модні вподобання людей були одним з чинників визначення їхніх політичних поглядів. Це використовувалось для таргетування рекламних повідомлень.  

Наприклад, ті користувачі, хто пов’язаний з журналом Vogue чи магазинами Macy's, були в середньому екстравертами та більш ліберальними. А ті, кому подобається одяг Wrangler, зазвичай більш консервативні та полюблять порядок.

Cambridge Analityca — британська компанія з політичного консалтингу. Вона незаконно отримала дані мільйонів профілів користувачів Facebook. Спочатку йшлося про дані 50 мільйонів юзерів, проте пізніше Facebook повідомила, що насправді їх було до 87 мільйонів. Компанію звинувачують у втручаннях у вибори президента США 2016-го року.

 «Одна з речей, виявлених компанією Cambridge Analytica при дослідженні даних з Facebook, полягала в тому, що модні бренди були дійсно корисними для розробки алгоритмів про те, як люди думають і почуваються», — розповів Крістофер Віллі. Він додав, що ці дані були використані для таргетування реклами під час виборів президента США.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що Велика Британія оштрафувала Facebook на півмільйона фунтів через витік даних Cambridge Analytica.

ms.detector.media