YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей

YouTube Kids

YouTube відтепер блокуватиме ті відео, у яких зображені реальні або розіграні знущання над дітьми або членами родини. З таких роликів буде видалена реклама, а недоречні коментарі будуть блокуватися. До платформи YouTube 21 листопада звернулося видання BuzzFeed, яке відзначило зростання кількості каналів, які публікують ролики, на яких дітей лякають, зв’язують чи змушують виконувати якісь дії.

«Багато відео публікуються з верифікованих акаунтів зі Східної Європи. На деяких видно, як діти плачуть або очевидно відчувають стрес», - зазначає BuzzFeed. В знайдених журналістами роликах дітей знімають в недоречно відвертому одязі чи у вразливій позиції, наприклад, змушують грати «в лікаря» разом з дорослими, прикидатися, що вони їдять фекалії з підгузників, розігрувати сцени з викраденням. При цьому ролики набирають мільйони переглядів. Відео, на якому дівчинку з басейну викрадає дорослий чоловік, набрало шість мільйонів переглядів.

Наступного дня усі канали й відео, про які журналісти BuzzFeed повідомили YouTube, були видалені за порушення правил сервісу. Представники компанії повідомили, що частина акаунтів, на які вказали журналісти, вже були в черзі на видалення. В YouTube запевнили, що платформа бореться з таким контентом й що минулого тижня 50 акантів з подібними відео були закриті й тисячі роликів були заблоковані.

Після цього YouTube повідомив про зміни в правилах сервісу й також пообіцяв створити для авторів контенту керівництво з публікації відеороликів.

comments powered by Disqus