У Twitter виникли проблеми з підтвердженням номерів українських операторів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
У Twitter виникли проблеми з підтвердженням номерів українських операторів
Користувачі Twitter з України почали скаржитись на проблеми із підтвердженням телефонних номерів під час авторизації.
За словами користувачів, наразі неможливо підтвердити номер українського оператора під час двофакторної авторизації, оскільки у списку телефонних кодів світу відсутня Україна.
Twitter has de-platformed Ukraine. This needs fixed immediately @elonmusk @TwitterSupport pic.twitter.com/hcR6U0tDSc
— Paul Massaro (@apmassaro3) December 14, 2022
Hey @elonmusk, it seems like it's no longer possible to have a Ukrainian number verify a Twitter account/two-factor authentication. Ukraine is not in your list of countries, see our screenshot.
— UNITED24.media (@United24media) December 13, 2022
It's vital for us to keep showing the world what's going on in our country. pic.twitter.com/XQl0PAQvYU
Twitter наразі офіційно не повідомляв про блокування або інші обмеження для власників номерів українських операторів.
Нагадаємо, у жовтні 2022 року засновник SpaceX та Tesla Ілон Маск закрив угоду щодо придбання соціальної мережі Twitter за 44 млрд доларів та очолив цю компанію.
Після купівлі соцмережі Ілон Маск розпочав серію радикальних змін в компанії, звільнивши виконавчого директора і топових фінансових і юридичних керівників. Також були звільнені керівники відділів реклами, маркетингу та відділу кадрів компанії. З 4 листопада Twitter розпочав масове скорочення штату.
Особливу увагу користувачів привернула ідея Маска продавати сині галочки верифікації за $8 на місяць. Також соцмережа відмовилася від політики протидії дезінформації щодо COVID-19.
Європейський Союз пригрозив Маску, що мережу можуть оштрафувати чи навіть заблокувати на території ЄС у разі недотримання правил модерації контенту.
У Фінляндії влада планує відмовитися від твіттеру, цю соцмережу наразі використовують поліція, рятувальні служби та міністерства країни для інформування громадян. Однак після того, як компанію придбав Маск, влада країни шукає альтернативну соцмережу.
Фото: Twitter