Meta звільняє понад 11 тисяч працівників

Meta звільняє понад 11 тисяч працівників

15:25,
9 Листопада 2022
1305

Meta звільняє понад 11 тисяч працівників

15:25,
9 Листопада 2022
1305
Meta звільняє понад 11 тисяч працівників
Meta звільняє понад 11 тисяч працівників
Марк Цукерберг написав лист до співробітників. Він взяв на себе відповідальність за звільнення людей.

Генеральний директор компанії Meta Марк Цукерберг оголосив про скорочення понад 11 тисяч працівників. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Сьогодні я хочу поділитися деякими із найскладніших змін, які ми робили за всю історію Meta. Я вирішив скоротити чисельність нашої команди приблизно на 13% і звільнити понад 11 тисяч наших талановитих співробітників», – написав Цукерберг у листі. Він взяв на себе повну відповідальність за звільнення людей.

Своє рішення він пояснює надмірним оптимізмом щодо росту компанії у період пандемії, що призвело до збільшення штату. Але фактично макроекономічний спад і посилення конкуренції призвели до того, що доходи Meta виявилися набагато нижчими, ніж очікували.

Meta знизила витрати на всіх напрямах свого бізнесу. Зокрема, зменшила бюджети та розміри винагород, зазначив Цукерберг. У 2023 році компанія менше найматиме людей на роботу.

Звільненим працівникам обіцяють виплатити зарплату за 16 тижнів і додатково ще за два тижні за кожний рік роботи. Також компанія пів року покриватиме медичне страхування.

Нагадаємо, наприкінці вересня Meta повідомила про наявність у штаті понад 87 тисяч співробітників. При цьому ринкова вартість компанії за минулий рік впала на 520 млрд доларів. Це відкинуло її на останнє місце рейтингу 20 найбільших компаній США.

Фото: Anthony Quintano/Flickr

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду