Meta оголосила другу хвилю скорочень

Meta оголосила другу хвилю скорочень

11:20,
15 Березня 2023
1486

Meta оголосила другу хвилю скорочень

11:20,
15 Березня 2023
1486
Meta оголосила другу хвилю скорочень
Meta оголосила другу хвилю скорочень
Звільнення торкнуться 10 тисяч працівників.

Корпорація Meta Platforms оголосила про намір звільнити 10 тисяч працівників у цьому році. Про це йдеться у блозі компанії.

Також керівництво компанії вирішило відмовитися від наміру заповнювати 5 тисяч вакантних робочих місць.

У зверненні до персоналу 14 березня керівник корпорації Марк Цукерберг повідомив, що більшість нових скорочень будуть оголошені упродовж найближчих двох місяців, проте загалом вони триватимуть до кінця року.

Він пов’язав скорочення людських ресурсів корпорації зі зміною економічної ситуації.

«Протягом більшої частини нашої історії ми спостерігали стрімке зростання прибутку рік за роком і мали ресурси, щоб інвестувати в багато нових продуктів. Але минулий рік став тривожним дзвіночком. Світова економіка змінилася, конкурентний тиск зріс, і наше зростання значно сповільнилося. Ми скоротили бюджети, скоротили нашу площу нерухомості та прийняли важке рішення звільнити 13% нашої робочої сили», – зазначив Цукерберг.

За його словами, несприятливими чинниками, що призвели до такого рішення, є підвищення відсоткових ставок на фондових біржах, що уповільнюють темпи зростання економіки, геополітична нестабільність та посилення регулювання, що призводить до збільшення витрат на інновації.

Він також додав, що нова економічна реальність триватиме «багато років».

Як відомо, корпорація Meta Platforms, яка володіє соцмережами Facebook, Instagram та месенджером WhatsАpp, у листопаді минулого року звільнила 11 тисяч працівників.

Фото: Billionaires Success/Flickr

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду