Геймери збирають голоси, щоб ресурс Twitch ввів українську мову

Геймери збирають голоси, щоб ресурс Twitch ввів українську мову

11:24,
12 Вересня 2017
3287

Геймери збирають голоси, щоб ресурс Twitch ввів українську мову

11:24,
12 Вересня 2017
3287
Геймери збирають голоси, щоб ресурс Twitch ввів українську мову
Геймери збирають голоси, щоб ресурс Twitch ввів українську мову
Автори:
Спільнота українських геймерів активно підтримує петицію до популярного стрімінгового сервісу Twitch з проханням запровадити українську мову інтерфейсу.

Про це пише ain.ua.

Ресурс Twitch, який належить  американській корпорації Amazon, наразі об'єднує аудиторію в понад 100 млн користувачів щомісяця, серед яких багато українців. 

За петицію проголосувало вже майже 7,5 тисяч осіб, вона отримала понад 600 коментарів. Кожен охочий може проголосувати 1-3 рази, залежно від того, наскільки важливим вважає цю функцію.

Звернення до адміністрації сервісу ще в 2016 році створив користувач Роман Кононенко. У тексті він зазначає, що в Україні є жива ігрова спільнота, а 67,5% 40-мільйонного населення України вважає українську мову своєю рідною. Користувач звернув увагу на те, що після додавання українського мови іншим сайтом для геймерів Steam кількість українських користувачів там зросла.

«Ми, українська ігрова спільнота, просимо вас, Twitch & Amazon, додати українську як одну з офіційних мов Twitch і дозволити їй стати однією з офіційних мов для стрімів. Ми навіть готові самі все перекласти, якщо ви дасте нам таку можливість», – йдеться в зверненні.

На цю ініціативу звернула увагу Facebook-спільнота «Steam українською» і закликала своїх учасників доєднатися.

«На відміну від YouTube, Twitch досі не має української локалізації, і, що ще більш важливо, не має можливості обирати українську мову в фільтруванні трансляцій. Тобто навіть якщо хтось транслює щось цікаве українською, то ви ніяк про це не дізнаєтеся. Відповідно, українські стрімери не мають можливості знаходити свою аудиторію, а відсутність популярних стрімів змушує розробників думати, що україномовної ігрової спільноти не існує», – зазначили в спільноті геймерів.

Нагадаємо, минулого місяця соціальна мережа Facebook спільно з Unity Technologies  оголосили про запуск власної ігрової платфори PC gaming platform. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
digitalspy.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду