YouTube купує найбільшу мережу онлайн-ігор – ЗМІ

00:00,
19 Травня 2014
1244

YouTube купує найбільшу мережу онлайн-ігор – ЗМІ

00:00,
19 Травня 2014
1244
YouTube купує найбільшу мережу онлайн-ігор – ЗМІ
YouTube може купити Twitch найбільшу мережу онлайн-відеоігор за 1 мільярд доларів. Про це повідомило видання variety.com.

Згідно з повідомленням Variety, угода скоро буде анонсована. Видання також пише, що вся угода на мільярд доларів складатиметься із готівкової транзакції.

Інформацію про цю покупку підтверджує також The Wall Street Journal, посилаючись на два анонімні джерела. Видання також зазначає, що угода перебуває на ранніх етапах, тож точні позиції сторін поки не розкриті.

Сайт Mashable спробував отримати коментар у представників Youtube та Twitch. Однак в обидвох компаніях виданню відповіли: «Ми не коментуємо чутки».

Twitch першочергово була дочірньою компанією Justin.tv. А до 2011 року «розкрутилася» до створення власної ігрової мережі. Вона отримала величезний трафік – в середньому 45 мільйонів унікальних користувачів щомісяця та 1 мільйон гравців, що передають власний контент.

Twitch отримала повну інтеграцією з ігровими приставками Xbox One та PlayStation 4, дозволяючи користувачам одночасно передавати і дивитися контент через телевізор.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
dualshockers.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду