Amazon купує сервіс онлайн-відео Twitch

Amazon купує сервіс онлайн-відео Twitch

00:00,
26 Серпня 2014
1755

Amazon купує сервіс онлайн-відео Twitch

00:00,
26 Серпня 2014
1755
Amazon купує сервіс онлайн-відео Twitch
Amazon купує сервіс онлайн-відео Twitch
Після численних чуток про те, що Google збирається купити Twitch стало відомо, що сервіс онлайн-відео насправді купує Amazon, повідомляє techcrunch.com.

Посилаючись на дані анонімних джерел, видання спершу повідомляло, що ціна угоди становить близько 1 мільярда доларів. Пізніше Amazon підтвердив, що фінальна сума становить $970 мільйонів готівкою.

«Ця новина може бути сюрпризом для багатьох», - пише TechCrunch і нагадує про численні повідомлення у пресі стосовно планів Google купити Twitch.

Інформацію про угоду купівлі-продажу із компанією Amazon підтвердили також представники Twitch.

«Ми обрали Amazon, тому що вони вірять у нашу спільноту, поділяють наші цінності та довготермінове бачення, а також хочуть допомогти нам досягнути мети швидше. Ми зберігаємо майже все: офіс, працівників, бренд та, що найважливіше, нашу незалежність. Але із підтримкою Amazon ми матимемо ресурси надати вам навіть кращий Twitch», - йдеться у зверненні гендиректора компанії Еметта Шіара (Emmett Shear).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
techcrunch.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду