Ольга Кравченко очолила нацпроєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр»

Ольга Кравченко очолила нацпроєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр»

18:05,
29 Грудня 2023
2340

Ольга Кравченко очолила нацпроєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр»

18:05,
29 Грудня 2023
2340
Ольга Кравченко очолила нацпроєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр»
Ольга Кравченко очолила нацпроєкт МКІП з медіаграмотності «Фільтр»
Раніше вона працювала аташе — третім секретарем Міністерства закордонних справ України, та брала участь у роботі «Фільтра»

Національний проєкт Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр» очолила Ольга Кравченко. Про це повідомлено на сайті міністерства.

У МКІП зазначили, що Ольга Кравченко вже працювала в цьому проєкті й активно займалась його розвитком.

Нова очільниця «Фільтру» зазначила, що планує продовжити ініціативи, які були створені в рамках проєкту, та надалі розвивати медіаграмотність в Україні.

«У своїй діяльності я планую зосередити увагу передусім на координації та об’єднанні зусиль всіх стейкхолдерів задля розвитку медіаграмотності українців та посилення нашої стійкості до інформаційних впливів, а також на масштабуванні наявних ініціатив "Фільтру"», — сказала вона.

За даними міністерства, у 2018 Ольга Кравченко закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Журналістика». У 2020 році здобула кваліфікацію магістра з міжнародних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У студентські роки працювала журналісткою, зокрема спеціальною кореспонденткою на Суспільному. Після закінчення університету працювала аналітикинею-координаторкою проєктів у ГО «Інтерньюз-Україна». З січня 2022 по вересень 2023 року працювала аташе — третім секретарем Міністерства закордонних справ України. Ольга — стипендіатка програми британського уряду Chevening.

МКІП подякувало попередній керівниці проєкту Валерії Ковтун за її вагомий особистий внесок у розбудову проєкту.

Варто зазначити, про головні підсумки року з розвитку медіаграмотності в Україні національного проєкту «Фільтр» Валерія Ковтун розповіла в інтерв’ю MediaSapiens.

Як нагадали у МКІП, «Фільтр» — національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Він заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності українців.

Фото: очільниця «Фільтру» Ольга Кравченко / МКІП

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду