YouTube видалив відео Дмитра Золотухіна, що доводить співпрацю поліції Австрії з російськими пропагандистами
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
YouTube видалив відео Дмитра Золотухіна, що доводить співпрацю поліції Австрії з російськими пропагандистами
YouTube видалив відео під назвою «Семинар резидентуры СВР РФ для полиции Австрии об «украинских националистах». Про це у Facebook повідомив медіаексперт, ексзаступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін. Як видно зі скрину, санкції були застосовані через порушення авторських прав за скаргою Координаційної ради організацій російських співвітчизників в Австрії.
Саме ця організація була органзатором заходу для поліціїї Відня, на якому поширювалися російськи пропагандистьскі наративи про Україну і війну Росії проти України. Під час заходу, що відбувся наприкінці червня у Відні, проросійські спікери розповідали представникам австрійських правоохоронних органів, що «такої держави як Україна не існувало» та виправдовували напад Росії на Україну.
9 серпня «Детектор Медіа» оприлюднив розслідування Дмитра Золотухіна про цей семінар. Доказом пропагандистського характеру семінару стали відеоматеріали, що з’явилися в мережі після заходу. Їх опублікувала саме Координаційна рада організацій російських співвітчизників в Австрії в Фейсбук, але згодом видалила після початку скандалу. Дмитро Золотухін встиг зберегти цей доказ та оприлюднити його на своєму YouTube-каналі. Зараз це відео недоступне.
«У Відні не вщухає скандал через цей захід і росіянам добряче насипали на хвіст солі їх же партнери з департаменту поліції. Бо можуть полетіти голови. І депутати парламенту вже направили відповідний запит», - розповів Дмитро Золотухін.
Він також звернувся до Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та до Міністерства культури та інформаційної політики України по допомогу у відновленні видалених матеріалів через високу суспільну важливість цього контенту.
Нагадаємо, що Twitter та YouTube ігнорують запити України на видалення російської пропаганди.
Фото: YouTube