Twitter заблокував ще більше акаунтів за «скоординовану маніпуляцію»

sott.net

Загалом за останні кілька тижнів Twitter заблокував 770 профілів, повідомляє Engadget. Усіх їх модератори мережі вважають причетними до «скоординованої маніпуляції». Більшість з цих акаунтів були створені менше року тому й мали близько1268 фоловерів.

Більшість заблокованих сторінок були з Ірану, але близько 100 вказували США як країну, в якій вони були створені. «Ми продовжили розслідування й намагаємося краще зрозуміти, як працюють ці мережі. Крім того, ми заблокували ще 486 акаунтів за порушення правил»,  — заявила компанія. Twitter також виклала приклади контенту, який поширювали заблоковані сторінки та які викликали підозри в соцмережі.

 Кампанію з «чистки» у Twitter оцінюють схвально, але вона ставить у незручну ситуацію саму мережу, адже це означає скорочення кількості користувачів. Згідно з останньою звітністю, кількість щомісячних користувачів соціальної мережі зменшилася на 1 мільйон, а ціна акцій впала на 18%.

Вчора повідомлялося, що Google заблокувала 39 каналів на власній платформі YouTube. Всі акаунти були пов’язані з державною телерадіокомпанією «Голос Ісламської республіки Іран».

comments powered by Disqus