YouTube відключив монетизацію для відео, що пропагують відмову від щеплень

LB.ua

Про це з посиланням на представника сервісу повідомляє BuzzFeed News.

На цей крок YouTube пішов через невдоволення рекламодавців, чиї прероли демонструвалися глядачам  на відеозаписах, що пропагують відмову проти щеплень. «У нас є жорсткі правила, які визначають, на яких відео ми можемо показувати рекламу. Відео, які просувають антивакцинаторський контент, порушують ці правила», — розповів представник сервісу.

Також YouTube ввів нову інформаційну панель про вакцинацію. Вона відображається біля роликів, що просувають відмову від щеплень, і посилається на сторінку англомовної «Вікіпедії» про антивакцинаторство. На сторінці є згадка про те, що ВООЗ називає відмову від щеплень однією з десяти головних загроз людству.

Нагадаємо, що нещодавно бренди Disney, Nestle і Epic Games відмовилися від реклами на YouTube через скандал навколо відео з дитячим контентом, під якими виявили підозрілі коментарі.  Скандал почався після того, як YouTube-блогер Метт Уотсон (Matt Watson) виклав на своїй сторінці 20-хвилинний ролик, в якому звинуватив алгоритми платформи в існуванні особливих «лазівок», що дозволяють зловмисникам обмінюватися відео.

comments powered by Disqus