У мережі з'явився фейковий сайт блокчейн-проекту Facebook

The Next Web

Після того як у компанії Facebook оголосили про впровадження власної криптовалюти Libra, журналісти виявили фейкову сторінку цього проекту.

На фішинговій сторінці, яка практично повністю за своїм виглядом імітує сайт Calibra, шахраї пропонують користувачам купити токени Libra зі знижкою. Насправді соціальна мережа випустить цю криптовалюту не раніше 2020 року, пише видання The Next Web.

Повідомляється, що шахраї створили фейковий сайт кртптовалютного гаманця Calibra від Facebook, використовуючи кодування «Юнікод», отримавши домен зі словом Calìbra, який відрізняєтсья від оригіналу тілкьи одним символом — ì.

Обидва сайти виглядають однаково, крім однієї деталі — на фейковій сторінці в правому верхньому куті є запрошення взяти участь в пресейлі криптовалюти Libra.

Користувачам пропонується купити криптовалюту Libra зі знижкою. Злочинці обіцяють перевести 600 LBR за 2 ETH або 8000 LBR за 20 ETH. Сайт досі працює. На даний момент невідомо, чи є постраждалі від афери. За інформацією ідентифікаційного сервісу, IP-адреса фішингової сторінки належить до московського діапазону.

Нагадаємо, раніше ми давали головну інформацію про криптовалюту, яку презентувала компанія Facebook.

comments powered by Disqus