Мільйони адрес компаній в Google Maps є фейковими — WSJ

Мільйони адрес компаній в Google Maps є фейковими — WSJ

11:24,
21 Червня 2019
3397

Мільйони адрес компаній в Google Maps є фейковими — WSJ

11:24,
21 Червня 2019
3397
Мільйони адрес компаній в Google Maps є фейковими — WSJ
Мільйони адрес компаній в Google Maps є фейковими — WSJ
Автори:
Сотні тисяч фейкових даних щомісяця з'являються на картах Google, пишуть у дослідженні.

Карти Google переповнені фальшивими адресами бізнес-компаній та фейковими телефонними номерами, які перенаправляють користувачів до фірм-конкурентів або шахраїв, повідомляється у звіті The Wall Street Journal.

Сотні тисяч фейкових даних щомісяця з'являються на картах Google, а The Wall Street Journal оцінює кількість невірно вказаних адрес і даних компаній у 11 мільйонів.

У Google посилаються на академічне дослідження 2017 року, яке фінансується самою ж компанією Google, за висновками якого лише 0,5% локальних пошуків видають помилкові дані. Але розслідування журналу дає інші цифри. Так, шукаючи сантехніків у Нью-Йорку, журналісти видання виявили, що 13 з 20 топ-результатів пошуку Google видавали невірні адреси. Лише дві були реальними компаніями, які дотримувалися основоположних принципів Google, що передбачають відкритість всіх основних контактних даних для клієнтів.

Журналісти пишуть, що часто неправильні телефони компаній виводять на шахраїв. Їх дані можуть видавати, коли люди шукають будь-яких фахівців. Наприклад, службу евакуації автомобілів. Часто послуги таких людей користувачам потрібні терміново, тому у них немає часу перевіряти достовірність опублікованих даних. В то же час, пишуть у дослідженні, ресторани надають переважно точні адреси.

«Хоча Google зазвичай перевіряє, чи є бізнес справжнім, розсилаючи лист-підтвердження або просить ввести цифровий код для входу на сайт Google, система достатньо проста для того, щоб аферисти обходили фальшиві адреси та телефонні номери і давали замість них свої», — пишуть журналісти.

Водночас у Google оголосили, що надають власникам бізнесу додаткові опції для налаштування профілів компанії на карті за допомогою функції «Мій бізнес». У блозі Google повідомили, що працюють також над новими способами виявлення підозрілих бізнес-профайлів і закликали людей повідомляти про шахрайську діяльність, написавши скаргу на адресу Google.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Google Maps тестують функцію для захисту пасажирів таксі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Wall Street Journal
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду