На Google Maps додали планети Сонячної системи

www.blog.google

Про це йдеться у блозі компанії.

«Двадцять років тому космічний корабель "Кассіні" відправився з мису Канаверал в подорож, щоб розкрити таємниці Сатурна і його численних місяців. Під час своєї місії "Кассіні" записав і відправив на Землю майже півмільйона світлин, що дозволило вченим реконструювати ці далекі світи. Тепер ви можете відвідати ці місця разом з багатьма іншими планетами за допомогою карт Google прямо з вашого комп'ютера», – повідомили в компанії.

Відтепер на картах можна побачити 16 астрономічних об'єктів: Меркурій, Венеру, Землю, Місяць, Марс, карликову планету Цереру, Плутон, супутників Юпітера –  Іо, Європу і Ганімеда, а також супутників Сатурна – Мімас, Енцелад, Діону, Рею, Титан і Япет.

Google подякувала астрономічному художнику Бйорну Йонссону (Björn Jónsson), який створив карти Європи, Ганімеда, Реї та Мімаса, опрацювавши зораження NASA та Європейського космічного агентства.

«Беріть свій скафандр і подивіться на цей куточок  галактики, який ми називаємо домом», – запрошує Google.

Нагадаємо, цього року Google Street View від Google Maps додав на свою мапу Міжнародну космічну станцію. Це перша локація сервісу, що знаходиться за межами Землі.

comments powered by Disqus