Mozilla розробляє «голосовий» браузер — ЗМІ

itc.ua
Про це повідомло видання Engadget.

«За допомогою програми Scout ми починаємо вивчати перегляд і споживання контенту голосом», — зазначається у документах компанії.

Незабаром розробники Mozilla на внутрішній конференції All Hands обговорять технічні вимоги до браузера, який «зможе прочитати користувачам статтю про білих ведмедів».

«Ми обговоримо архітектуру і ключові компоненти, необхідні для голосової платформи, потрібні користувачу можливості та проблеми роботи з обмеженнями платформ, які існують», — йдеться у звіті компанії.

Медіа припускають, що Scout дозволить здійснювати голосовий контроль у веб-браузері, в якому буде налаштовуватися навігація голосом.

Як зазначає видання Engadget, відповідальне ставлення Mozilla до конфіденційності та захисту даних її юзерів сприяєї її іміджу найбільш надійної компанії для голосової взаємодії.

Медіа нагадує, що інші великі ІТ-компанії Google, Apple, Amazon та Microsoft вже запровадили сервіси різних «голосових асистентів», а Facebook працює над цим, тож така ініціатива від Mozilla є передбачуваною.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що компанія Google навчила свого голосового помічника розмовляти по телефону: він тепер зможе робити бронювання від імені користувача.

Тоді як торік дві «розумні колонки» Amazon посварились через вимову слова «алюміній».

comments powered by Disqus