How to minimize threats: the media community talks what is critically important to do before the election
New movement of journalists, refusal of fake counter-propaganda, changes in legislation to increase the independence of editorial offices from media owners, effective self-regulation and co-regulation, identification of who is and who is not a journalist, PR campaign of the "Public Broadcaster"... Experts and representatives of mass media and media NGOs discussed what the media community needs in order to reduce the manipulative impact of political forces on the two forthcoming elections.
Десять книжок-новинок до Book Forum, написаних журналістами
Почуті в електричках розмови, війна в Чечні очима Аркадія Бабченка, новий погляд на життя Ернеста Гемінґвея, 80 відомих українців, будні «карателів» та дещо ще. MediaSapiens радить десять книжкових новинок до Book Forum Lviv 2018, написаних українськими й зарубіжними журналістами.
Хто такі буктьюбери й навіщо їх дивитися?
MediaSapiens дізнався, що читає найпопулярніша книжкова відеоблогерка світу, скільки людей створюють ролики про книжки українською і що потрібно, щоби стати одним із них. Окрім любові до читання, звісно.
Кремнієва долина: три історії стартапів, які змінили світ. Або ні
Цього місяця оглядаємо три книжки про ІТ-стартапи: «Вискочки. Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину» Бреда Стоуна, «Долина богів» Александри Вулф та «Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці» Дена Лайонса.
Правда про Україну: п’ять іноземних журналістів, які відкрили її для світу
Минулого року ми писали про те, як іноземні медіа висвітлювали здобуття Україною незалежності. Цього разу розкажемо про іноземних журналістів, які наважилися розповісти світу про важливі історичні події в Україні.
Секстинг, грумінг, мобінг: від чого страждають діти в інтернеті
На гарячу лінію ГО «Ла Страда Україна» щодня телефонують діти, якім потрібна допомога через онлайн-небезпеку. За півтора року таких звернень було більше одинадцяти тисяч.
Юрій Пероганич: «Вікіпедія» — це поле інформаційної війни
Засновник ГО «Вікімедіа Україна» розповів MediaSapiens про ієрархію редакторів віртуальної енциклопедії та протистояння в поглядах, найбільш контраверсійні статті й чому українці досі більше читають російськомовну версію.
Хто в Європі ефективно протидіє інформаційним впливам Кремля?
Експертка програми Kremlin Watch Monitor Вероніка Віхова — про те, які держави вже пробудилися й чинять спротив Росії.
«На зборах треба говорити про ґаджети і вчити батьків медіаграмотності»
Про серіали Бі-бі-сі для кращого розуміння тем зі всесвітньої історії, перевірку знань за допомогою додатків із QR-кодами та важливість розмови про власників телеканалів MediaSapiens поговорив з учителькою чернігівської школи № 30 Олександрою Розумієнко.
Інша культура й ти. Секрети вдалого репортажу з-за кордону
На «Книжковому Арсеналі» польські та українські репортери розповіли, як знайти контакт із героями, не схильними відкриватися іноземцю, наскільки важливо знати мову країни, про яку ти пишеш, і як досвід такої роботи змінює самого журналіста.

Автори

К
С