У США стартувала кампанія «Поради від колишніх курців». Сюжет RTVI

00:00,
23 Травня 2013
474

У США стартувала кампанія «Поради від колишніх курців». Сюжет RTVI

00:00,
23 Травня 2013
474
У США стартувала кампанія «Поради від колишніх курців». Сюжет RTVI
Курці, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, знімаються антитютюнових роликах та їздять з виступами всією країною.

Під час них вони розповідають свої історії і закликають людей кинути курити, допоки не стало пізно. В рамках цієї кампанії було, зокрема, запущено антитютюновий ролик для сексменшин та рекламу, яка спонукає американців звертатися до допомогою  у подоланні нікотинової  залежності до лікарів.

Загалом же кампанія «Поради від колишніх курців», яка вперше стартувала у  березні 2012 року, допомогла 50 тис. американців позбавитися шкідливої звички. Тож її ініціатори, Центр з контролю і профілактики захворювань (Center for Disease Control and Prevention, CDC), вирішили повторити минулорічний успіх і у березні 2013 запустили нову серію порад від колишніх курців.

Джерело: RTVI

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ehow.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду