Філіппінська влада взялася за кіберпроституцію

00:00,
21 Вересня 2012
691

Філіппінська влада взялася за кіберпроституцію

00:00,
21 Вересня 2012
691
Філіппінська влада взялася за кіберпроституцію
На Філіппінах заборонили віртуальний секс та відеочати сексуального характеру, де жінки виконують перед веб-камерами різноманітні сексуальні дії – тепер за подібну діяльність можна, хоча і ненадовго, але опинитися у в’язниці, повідомляє BBC.

За порушення закону передбачено штраф у розмірі $6 тис. та ув’язнення терміном до шести місяців.

Нова ініціатива вписана у рамки «Закону про запобігання кіберзлочинністі», який 15 вересня підписав президент Беніньо Акіно (Benigno Aquino).

Закон розглядає не лише кіберпроституцію – боротися на Філіппінах будуть з хакерськими атаками, фактами крадіжок особистих даних, спам-атаками та дитячою порнографією.

Онлайн-секс закон визначає як «добровільну участь, сприяння, керування чи проведення – прямим або непрямим чином – будь-якої розбещеної демонстрації статевих органів чи сексуальних дій за допомогою комп’ютерної системи, безкоштовно чи за винагороду».

Очікується, що Національне бюро розслідувань та Філіппінська національна поліція створять орган боротьби з кіберзлочинністю. Крім цього, влада планує заснувати суди, які спеціалізуватимуться на розгляді кіберзлочинів.

Паралельно з оптимістичними обіцянками уряду навести лад у онлайн-сфері, в країні поширюються і критичні оцінки. Міжнародні організації висловлюють стурбованість тим, що нові правила можуть призвести до утисків свободи слова – оскільки до кіберзлочинів у законі зараховується і наклеп в інтернеті, відзначає BBC

За наклеп у інтернеті мешканцям Філіппін може загрожувати до 12 місяців ув’язнення без права на дострокове звільнення.

«Законодавці країни і сам Акіно звикли мислити у бік обмеження, а не розширення», – констатували у Центрі свободи та відповідальності медіа.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Techspot
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду