Російський інтернет: «Поисковик для детей и паспорт для соцсетей»

00:00,
11 Жовтня 2012
839

Російський інтернет: «Поисковик для детей и паспорт для соцсетей»

00:00,
11 Жовтня 2012
839
Російський інтернет: «Поисковик для детей и паспорт для соцсетей»
У Росії розглянуть можливість реєстрації в соцмедіа за паспортними даними і створять соцмережу та пошуковик для дітей.

У наступному році російська компанія «Центр анализа интернет-ресурсов» (ЦАИР) запустить портал для школярів – на його базі працюватиме пошуковик та соціальна мережа лише для школярів та вчителів. Доступ до нового порталу отримають більше 36 тис. шкіл країни, пише газета «Известия».

Пошуковик порталу шукатиме інформацію тільки серед перевіреного контенту, а для реєстрації у соцмережі можна буде вказати лише ім’я та школу.

Соцмережа дозволить завантажувати фото, відео (не більше 15 хвилин), створювати групи – проте лише за допомогою класного керівника, котрий буде її модератором, розповів генеральний директор центру Іван Тонкіх. Соціальна мережа буде закритою, зареєструватися у ній можна буде лише зі школи і лише після премодерації, а користуватися – будь-де.

Також Комітет зі ЗМІ при Держдумі готує поправки щодо розширення інформації, яку користувачі надають при реєстрації у соцмережах. Обговорення ініціативи планується провести на засіданнях Думи.

Зокрема, пропонується вимагати від користувачів при реєстрації у соцмережах паспортні дані, що, на думку одного із авторів ініціативи депутата Держдуми Володимира Дєньгіна, є «нормальною світовою практикою».

«Наприклад, у Італії в інтернет-кафе у відвідувачів завжди вимагають паспорт. І європейці нормально ставляться до такої процедури, тому що розуміють, що ці заходи направлені на їхню ж безпеку», – відзначив він. При цьому Дєньгін гарантував, що без серйозного обговорення подібні законодавчі зміни затверджуватися не будуть.

Засновник однієї з найбільш популярних у Росії соцмереж «Одноклассники» Альберт Попков назвав нову ініціативу абсурдом. Якщо користувачі будуть забов’язані повідомляти паспортні дані для того, щоб зареєструватися у соцмережах, – вони просто перестануть у них реєструватися, вважає Попков.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду