«Луркоморье» виключили з реєстру заборонених сайтів

00:00,
13 Листопада 2012
785

«Луркоморье» виключили з реєстру заборонених сайтів

00:00,
13 Листопада 2012
785
«Луркоморье» виключили з реєстру заборонених сайтів
Про це повідомляється на сайті Роскомнагляду.

Енциклопедію інтернет-субкультури «Луркоморье» викреслили із російського «чорного списку» заборонених сайтів. Як пояснює Роскомнагляд, це сталося після того, як адміністрація ресурсу видалила з енциклопедії протиправний контент.

Претензії Роскомнагляду стосувалися двох статей енциклопедії – «Дудка» і «Конопля. Способы употребления». Наразі, намагаючись відкрити ці статті, користувачі бачать банер «Статья заблокирована по решению ФСКН».

«Зараз посилання на контент, котрий став причиною блокування сайту, а також IP-адреса ресурсу вилучені із реєстру забороненої інформації. Таким чином, у операторів зв’язку наразі немає підстав для блокування доступу користувачів до всього «Луркморья», – відзначається на сайті Роскомнагляду.

Представники Роскомнагляду також підкреслили, що очікують від інтернет-спільноти більш відповідального та професійного ставлення до вимог російського законодавства.

Про те, що IP-адресу онлайн-енциклопедії «Луркоморье» додано до переліку заборонених сайтів стало відомо 12 листопада. 

Раніше Роскомнагляд вже мав претензії до іншого подібного проекту – «Абсурдопедии», адміністрації якої довелося видалити написану у стилі чорного гумору статтю «Як правильно здійснити суїцид». 

Реєстр заборонених сайтів працює у Росії з 1 листопада.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Lurkmore
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду