Спецслужби Нової Зеландії шпигували за засновником Megaupload

00:00,
25 Вересня 2012
1237

Спецслужби Нової Зеландії шпигували за засновником Megaupload

00:00,
25 Вересня 2012
1237
Спецслужби Нової Зеландії шпигували за засновником Megaupload
Про це повідомив прем’єр-міністр країни.

Прем’єр-міністр країни Джон Кей (John Key) оголосив про початок розслідування факту шпигування спецслужб країни за Кімом Доткомом, повідомляє Investigate Daily.

Кей заявив, що Урядове бюро з питань комунікацій та безпеки (Government Communications Security Bureau, GCSB) діяло незаконними методами.

При цьому, як відзначає 3news, у відповідь на більшість уточнюючих питань прем’єр-міністр заявив – поки що коментувати цю справу він не може.

«Я обмежений у можливості коментувати цю справу, оскількі це – питання, яке розглядатиметься у суді», – відзначив прем’єр-міністр.

Джон Кей також додав, що вражений цією новиною, оскільки за останні чотири роки його робити спецслужби завжди діяли у рамках закону.

«Я хочу зрозуміти, чому сталася така помилка, і що необхідно буде зробити, щоб подібні ситуації більше не виникали», – додав Кей.

Судові слухання щодо екстрадиції до США засновника Megaupload Кіма Доткома (Kim Dotcom), а також його колег Матіаса Ортманна (Mathias Ortmann), Фінна Батато (Finn Batato) і Брама ван дер Колька (Bram van der Kolk) перенесено на березень 2013 року.

Першопочатково слухання були призначені на вересень цього року – однак судове засідання відклали  через юридичні ускладнення. Зокрема, Верховний Суд Нової Зеландії визнав недійсним ордер на вилучення майна Доткома. Суд також постановив, що незаконним був рейд на будинок Доткома із обшуком приміщення. Кім Дотком, як і його колеги, був звільнений під заставу наприкінці лютого 2012 року.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Bakapedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду