Роскомнагляд вимагає від YouTube та Twitter видалити акаунти структур Олексія Навального
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Роскомнагляд вимагає від YouTube та Twitter видалити акаунти структур Олексія Навального
Російський регулятор Роскомнагляд вимагає від YouTube і Twitter заблокувати акаунти Фонду боротьби з корупцією (ФБК), громадського руху «Штаби Навального», а також Фонду захисту прав громадян.
Про це пише російська служба «Інтерфакс».
У супровідному листі відомства вказано, що на цих сторінках ув соціальних мережах розміщувалися «заклики до здійснення екстремістської діяльності, масових заворушень та їх фінансування», і що згідно з чинним російським законодавством, за поширення таких матеріалів передбачено кримінальну відповідальність.
«Згідно з вимогою Генеральної прокуратури РФ, обмеженню доступу підлягають сайти і акаунти в соціальних мережах вищезгаданих екстремістських організацій, їх регіональних підрозділів і організаторів. На зазначених сайтах і сторінках у соціальних мережах розміщувалися заклики до здійснення екстремістської діяльності, масових заворушень, участі в заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку, а також заклики надати фінансову підтримку згаданим організаціям», – сказано в повідомленні.
Раніше, у червні 2021 року Мосміськсуд визнав екстремістськими засновані Навальним структури — Фонд боротьби з корупцією та Фонд захисту прав громадян, які також визнані організаціями, що здійснюють функції іноземного агента).
Також Роскомнагляд заблокував доступ до сайту Олексія Навального нібито через порушення закону про інформацію. За даними реєстру відомства, блокування було виконано за рішенням генпрокуратури.
Нагадаємо, відео розмови опозиційного російського політика Олексія Навального зі співробітником ФСБ Костянтином Кудрявцевим, якого політик звинувачує у замаху на своє життя, заблокував відеохостинг Youtube. Замість відео з’являвся напис: «У цьому відео є вміст стороннього власника (ViacomCBS), який заблокував його у вашій країні на основі законодавства про авторське право».
Фото: ютуб-канал ФБК