Серіал «Слуга народу» йде у праймі естонського телеканалу

Фото: прес-служба "Кварталу 95"

Про це повідомила прес-служба «Кварталу 95».

Контракт про продаж «Слуги народу» був підписаний восени минулого року після переговорів сторін, що пройшли на міжнародному телеринку MIPCOM в Каннах.

На ETV + український серіал виходить у рамках так званого вертикального програмування, популярного на західному ТБ – раз на тиждень, по понеділках, в прайм-таймовому слоті (о 20.30), після основного випуску новин. «Слуга народу» виходить в ефір мовою оригіналу з можливістю підключити субтитри естонською мовою.

«Ми дуже задоволені результатами і реакцією нашої аудиторії на цей продукт. Серіал дуже якісний, динамічний, наповнений добрим гумором. І ми, і наші глядачі дуже чекаємо другий сезон. «Слуга народу» активно обговорювалося в соцмережах, написали про серіал і в естонських ЗМІ », - зазначає директор із закупівель телеканалу ETV + Ілля Прокоп'єв.

У прес-службі «Кварталу 95» повідомили, що ведуть переговори про продаж серіалу «Слуга народу» як готового продукту, так і формату в деякі інші країни. Його також планують презентувати на міжнародному телевізійному ринку MIPTV у квітні, де студія «Квартал 95» буде представлена ​​власним стендом.

«Вихід на європейський ринок і активний розвиток міжнародної дистрибуції власних форматів і готових продуктів на сьогоднішній день один із пріоритетних напрямків розвитку студії "Квартал 95". У планах цього року – відкриття представництва компанії в Європі та США», - повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, Media Sapiens публікував рецензію на серіал «Слуга народу» «Слуга народу»: казка про народного президента» кінокритика Андрія Кокотюхи.

comments powered by Disqus