Google випустив новий застосунок для людей зі слабким зором

Google випустив новий застосунок для людей зі слабким зором

12:20,
7 Жовтня 2023
2665

Google випустив новий застосунок для людей зі слабким зором

12:20,
7 Жовтня 2023
2665
Google випустив новий застосунок для людей зі слабким зором
Google випустив новий застосунок для людей зі слабким зором
Додаток Magnifier дає змогу користувачам збільшувати, освітлювати і фільтрувати текст, який важко прочитати через маленький шрифт або недостатню освітленість.

Компанія Google випустила новий застосунок Magnifier для людей зі слабким зором, який дає змогу користувачам збільшувати, освітлювати і фільтрувати текст. Про це повідомляє The Verge.

Застосунок доступний для всіх смартфонів Google. Однак він не підтримується на Pixel Fold і Pixel Tablet, оскільки ці пристрої мають великі екрани і не потребують додаткового збільшення тексту.

Magnifier має досить простий інтерфейс користувача. Зокрема, він містить великі кнопки для керування масштабуванням, а також додаткові функції, як-от налаштування контрастності та яскравості й кольорові фільтри для покращення розбірливості тексту. 

Застосунок використовує камеру телефона для перетворення тексту в зображення. Користувачі можуть прослухати його або ж надіслати до Google Lens для подальшого аналізу.

Google Magnifier зберігає знімки в окремій папці камери, де їх за бажанням можна видалити або завантажити до основного потоку. 

Раніше компанія Google оновила застосунок Lookout, який використовує алгоритми штучного інтелекту для допомоги людям з вадами зору. Застосунок адаптували для користування ще 11 мовами, у тому числі й українською. Наразі цим додатком користуються майже 338 мільйонів людей у світі.

Нагадаємо, нещодавно в український застосунок для вивчення мов Promova додали функцію «Режим дислексії», що має полегшити людям із розладом читання опанування нових мов. 

У цьому режимі використовується спеціалізований шрифт Dysfont, що, зокрема, полегшує розрізнення найпоширеніших перевертань літер: p, q, b і d. Він також змінює великі та малі літери так, щоб вони виглядали максимально схожими. Крім того, новий режим зменшує яскравість кольорів та пропонує мультисенсорні методи навчання.

Фото: The Verge

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду