ВООЗ змінила підхід до ревакцинації проти COVID-19

ВООЗ змінила підхід до ревакцинації проти COVID-19

16:37,
30 Березня 2023
2149

ВООЗ змінила підхід до ревакцинації проти COVID-19

16:37,
30 Березня 2023
2149
ВООЗ змінила підхід до ревакцинації проти COVID-19
ВООЗ змінила підхід до ревакцинації проти COVID-19
Урядам рекомендували не пропонувати додаткову вакцинацію для дітей та підлітків від коронавірусу, якщо вони здорові.

Всесвітня організація охорони здоров’я адаптувала свої рекомендації щодо вакцинації проти COVID-19 для нової фази пандемії, повідомило агенство Reuters.

Агентство ООН заявило, що необхідно зосередити зусилля на вакцинації тих, хто найбільше ризикує отримати важкий перебіг захворювання або померти від COVID-19, з урахуванням появи імунітету до коронавірусної інфекції, внаслідок широке поширення інфекції та вакцинації від нього у світі.

У ВООЗ здорових дітей та підлітків віднесли до групи із «низьким ризиком», і закликали країни враховувати такі чинники, як важкість захворювання, перш ніж рекомендувати вакцинацію цієї групи.

Також комітет експертів ВООЗ заявив, що додаткові ревакцинації проти COVID-19, окрім початкової серії — два щеплення та бустер — більше не рекомендовані людям із групи «середнього ризику».

До групи із «високим ризиком» віднесли літніх людей та молодих, які мають хронічні захворювання. Також до цієї групи потрапили вагітні жінки та медики, що працюють із коронавірусними хворими. Їм рекомендують бустерну дозу через шість або 12 місяців після останньої ревакцинації, залежно від віку особи та стану імунодефіциту.

Нові рекомендації з’явилися, оскільки країни застосовують різні підходи. У деяких країнах з високим рівнем доходів, як у Великій Британії та Канаді, вже пропонують людям з високим ризиком здійснити ревакцинацію навесні, через шість місяців після останньої дози.

Нагадаємо, у застосунку «Дія» з’явилася можливість генерувати цифровий COVID-сертифікат. Це можуть зробити громадяни, які отримали щеплення проти COVID-19 за кордоном.

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду