Асоціація IT Ukraine запускає подкаст «Відверто про IT»

Асоціація IT Ukraine запускає подкаст «Відверто про IT»

17:26,
20 Березня 2023
1654

Асоціація IT Ukraine запускає подкаст «Відверто про IT»

17:26,
20 Березня 2023
1654
Асоціація IT Ukraine запускає подкаст «Відверто про IT»
Асоціація IT Ukraine запускає подкаст «Відверто про IT»
Ведучий подкасту Дмитро Мельникович спілкуватиметься з фахівцями IT-сфери на теми успіхів та невдач в IT, балансу між віртуальним та реальним життям тощо.

Українська Асоціація IT Ukraine запускає перший подкаст «Відверто про IT» про «тих, хто робить технологічні зміни в Україні».

«Коли говорять про IT, то не всі розуміють, про що це насправді. Часто люди згадують лише про великий бізнес, шалений успіх та віддалену роботу. Але ми хочемо розвіяти ці стереотипи про айтівців, адже вони представляють нову креативну економіку країни, та їх приклад дійсно надихає. "Відверто про IT" — це про людей, які йшли тернистим шляхом до успіху. Це проєкт про те, як не здаватись і де шукати мотивацію на прикладі людей, які сьогодні є обличчям українського IT», — сказала керівниця проєкту, заступниця виконавчого директора Асоціації Вікторія Федоренко. 

Як зазначили автори проєкту, десять головних виконавчих директорів компаній та tech-стартапів розкажуть про IT-сферу та власний шлях до лідера команди.

Ведучий подкасту Дмитро Мельникович, віцепрезидент з PR-питань Асоціації IT Ukraine та експерт з персонального брендингу, спілкуватиметься з фахівцями на теми успіхів та невдач в IT, балансу між віртуальним та реальним життям тощо.

Випуски подкасту виходитимуть двічі на місяць. Проєкт невдовзі буде доступний на майданчиках Urban Space Radio, а також на Youtube-каналі Асоціації IT Ukraine.

Нагадаємо, у лютому студія Knife! Films випустила новий документальний фільм «Історії українського IT». 

Раніше парламент ухвалив законопроєкт для розвитку міжнародного ІТ-бізнесу в Україні. Ухвалення законопроєкту має значно полегшити життя електронним резидентам України. Зокрема, документ передбачає такі можливості: реєстрація ФОП 3 групи через мобільний застосунок без фізичної присутності на території країни; відкриття банківського рахунку для підприємницької діяльності онлайн; автоматичзована сплата єдиного податку у розмірі 5% від суми доходу.

Фото: скриншот з анонсу Асоціації IT Ukraine

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду