Microsoft невдовзі презентує свій новий штучний інтелект у програмах Office

Microsoft невдовзі презентує свій новий штучний інтелект у програмах Office

10:30,
11 Лютого 2023
3189

Microsoft невдовзі презентує свій новий штучний інтелект у програмах Office

10:30,
11 Лютого 2023
3189
Microsoft невдовзі презентує свій новий штучний інтелект у програмах Office
Microsoft невдовзі презентує свій новий штучний інтелект у програмах Office
Корпорація намагається швидше інтегрувати ШІ у свої програми через темпи розвитку її конкурента Google.

Корпорація Microsoft готується продемонструвати, як її новий штучний інтелект Prometheus, подібний до ChatGPT, розширить основні програми Word, PowerPoint і Outlook. Про це повідомило видання The Verge.

Як зазначило видання з посиланням на власні джерела, компанія готується детально розповісти про свої плани інтеграції технології мовного штучного інтелекту OpenAI та її моделі Prometheus протягом найближчих тижнів. Користувачі можуть використовувати нову модель у веб-програмах Office завдяки вбудування бічної панелі Bing у браузер Microsoft Edge. 

Окрім цього, за даними джерел, Microsoft працює над створенням графіків для PowerPoint. Пошукова система Bing уже може створювати таблиці та діаграми для основних даних, але наступним кроком може стати ​​перетворення їх на візуальну графіку для презентацій або навіть для використання в Excel.

У матеріалі The Verge йдеться про те, що корпорація намагається швидше інтегрувати штучний інтелект у свої програми через темпи розвитку її конкурента Google. Нещодавно MediaSapiens повідомляв про те, що Google створив чатбот зі штучним інтелектом Bard.

«Джерела повідомляють, що спочатку Microsoft планувала запустити свій новий штучний інтелект Bing наприкінці лютого, але перенесла дату на цей тиждень, коли Google готував власні оголошення. Зрештою Google оголосив про свого конкурента ChatGPT Bard за день до події Microsoft», — написало видання.

Реакція споживачів на ChatGPT також стала поштовхом до впровадження штучного інтелекту в продуктах Microsoft для генерального директора корпорації Сатьї Наделли. За оцінками аналітиків UBS, кількість активних користувачів боту досягла 100 мільйонів щомісяця лише через два місяці після того, як розробка з'явилася у вільному доступі. 

Нагадаємо, проти компаній Microsoft, GitHub і OpenAI подали позов, в якому стверджується, що інструмент Copilot спирається на «програмне піратство в безпрецедентних масштабах». Компанії подали кілька заяв до федерального суду Сан-Франциско, у яких стверджують, що претензії в позові проти них не відповідають дійсності.

Фото: Microsoft 

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду