ДСНС запускає Cell Broadcast з гучним сигналом загрози

ДСНС запускає Cell Broadcast з гучним сигналом загрози

12:23,
24 Вересня 2022
2363

ДСНС запускає Cell Broadcast з гучним сигналом загрози

12:23,
24 Вересня 2022
2363
ДСНС запускає Cell Broadcast з гучним сигналом загрози
ДСНС запускає Cell Broadcast з гучним сигналом загрози
Повідомлення одразу виводитимуться на головний екран гаджета з попереджувальним звуком.

Державна служба з надзвичайних ситуацій вже завершила тестувати систему інформування Cell Broadcast. Про повідомив заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Роман Примуш

«Така система — це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя, — прокоментував Роман Примуш. — Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити, вимагала певного часу для тестування. Минулого року впровадження цієї системи нам оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи».

Завдяки партнерам цей проєкт було реалізовано безкоштовно. Серед них — мобільні оператори, Українська асоціація операторів зв’язку «Телас», сектор вендорів і виробників мобільних телефонів та смартфонів, інші установи.

Нагадаємо, запускати Cell Broadcast в Україні почали на початку квітня.

Від початку великої війни про небезпеку українців попереджав додаток «Повітряна тривога». 16 березня застосунок оновили — додали можливість регулювати гучність сповіщень, а мобільні оператори перестали знімати мегабайти за користування додатком.

7 березня мобільні оператори «Київстар», «Vodafone Україна» та lifecell запустили національний роумінг в Україні. При зникненні зв’язку одного оператора абонент може вручну підключати зв'язок іншого оператора.

Також мобільний дизайнер Reface Марко Іваник та Engeneering Lead компанії SimplePractice Дмитро Красноухов розробили проєкт Sirens.Today, який збирає дані про сирени повітряної тривоги в різних регіонах України.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду